REKLAMA
REKLAMA

GMINA SOLINA. Tłumy i wspaniała zabawa podczas Dnia Dziecka w Polańczyku! (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA SOLINA. Tłumy i wspaniała zabawa podczas Dnia Dziecka w Polańczyku! (VIDEO, ZDJĘCIA)

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Niedziela była prawdziwym świętem najmłodszych mieszkańców Gminy Solina. Na stadionie w Polańczyku odbyły się planowane od kilku miesięcy gminne obchody Dnia Dziecka pod hasłem „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji z dmuchańcami, efektownymi pokazami oraz watą cukrową, lodami i kurtyną wodną na czele. W wydarzeniu wzięły udział tłumy mieszkańców gminy, ale także gości z Sanoka, Leska i okolic.

Oprócz beztroskiej zabawy, na którą można było liczyć niemal przez cały dzień, organizatorzy zadbali również o edukacyjny charakter wydarzenia. Na stoiskach służb mundurowych, ratowników czy leśników można było zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, a także nagrody za poprawnie rozwiązane quizy i zadania. Duży nacisk położono na kwestie bezpieczeństwa.

Atrakcji było wiele, ale śmiało można powiedzieć, że największą frajdę dzieciom sprawiła zainstalowana przez strażaków OSP Polańczyk kurtyna wodna.

Dużo więcej w naszej RELACJI VIDEO.

Wśród atrakcji zapewnionych przez organizatorów znalazły się: zjeżdżalnia mała, zjeżdżalnia duża, plac zabaw (małpi gaj), roller wodny, ścianka wspinaczkowa, suchy basen z piłeczkami, Big Ballers (urządzenie do rywalizacji), Bungee Run (urządzenie do rywalizacji), Coloseum, animacje, granita, kurtyna wodna, pokazy strażackie, popcorn, wata cukrowa, występ cyrkowy, fotobudka, piłkarzyki, lodowy foodtruck, gotowanie na wielkiej patelni z Mariuszem Szwedem – finalistą MasterChef, towarzyski mecz piłkarski Nelson Polańczyk – Otryt Lutowiska.

Wstęp był wolny.

06-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)