REKLAMA
REKLAMA

HACZÓW. Pożar garażu. Spłonął samochód i quad (ZDJĘCIA)

HACZÓW / POWIAT BRZOZOWSKI. W niedzielę po godzinie 20:00 strażacy z terenu powiatu brzozowskiego zostali zaalarmowani o pożarze garażu, który wybuchł w Haczowie. Na miejscu interweniowało sześć zastępów. Istniało realne zagrożenie, że zaawansowany już pożar obejmujący cały budynek, przeniesie się na pobliski dom. Interwencja strażaków pozwoliła ochronić sąsiedni obiekt. Garaż spłonął doszczętnie, a w nim między innymi samochód osobowy i quad.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 20:00.

9 stycznia 2022 roku o godzinie 20:21 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie do pożaru garażu w sąsiadującej miejscowości. Po dojeździe na miejsce okazało się, iż pożar jest już bardzo zaawansowany i obejmuje cały budynek. Istniało zagrożenie, że ogień przeniesie się na sąsiedni budynek mieszkalny. Na miejscu pracowała już miejscowa jednostka OSP. Działania strażaków w pierwszej fazie skupiły się na obronie domu mieszkalnego. Teren działań został zabezpieczony oraz oświetlony. Po opanowaniu ognia przystąpiono do prac rozbiórkowych. Budynek uległ doszczętnemu spaleniu, a w nim m.in. samochód osobowy, quad. Działania naszej jednostki trwały blisko 1.5 godziny – relacjonują strażacy-ochotnicy z OSP Jabłonica Polska.

Siły i środki biorące udział w akcji:

– 2 zastępy JRG Brzozów
– 2 zastępy OSP KSRG Haczów
– 2 zastępy OSP KSRG Jabłonica Polska
– OSP KSRG Trześniów
– Policja

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ. Pożar samochodu. Audi spłonęło doszczętnie (ZDJĘCIA)

foto: OSP KSRG Zagórz – Facebook


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)