REKLAMA
REKLAMA

II giełda płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. W dniach 28-29 stycznia w VIVO! Krosno odbędzie się już II giełda winyli, płyt CD i kaset magnetofonowych. Pasjonaci dobrych, muzycznych brzmień będą mieli okazję nabyć, sprzedać lub wymienić się płytami oraz kasetami magnetofonowymi. Giełda będzie działać na Placu Centralnym w godzinach otwarcia Centrum, tj. 9.00 – 21.00. Albumy, single i ponadczasowe przeboje największych muzycznych legend ubiegłego wieku już niebawem będą na wyciągnięcie ręki!


Podobnie jak podczas I edycji, stoiska wystawców wypełnią albumy i single największych muzycznych legend – Jimiego Hendrixa, Davida Bowie, The Cure, Queen, Boba Dylana, Boney M., Dead Can Dance czy Cocteau Twins.

Wśród kilku tysięcy krążków z muzyką polską i zagraniczną znajdą się zarówno klasyki – dyskografia ABBY czy Czesława Niemena, jak i trudno dostępne, unikatowe pierwsze wydania oraz edycje specjalne – jazzowe popisy Keitha Jarretta, gitarowe riffy Tony’ego Iommi czy ponadczasowe brzmienia Pink Floyd. Nie zabraknie także twórczości współczesnych artystów z kopozytorami Ennio Morricone czy Hansem Zimmerem na czele. Do nabycia będą również maxi single oraz single 7 cali w okazyjnych cenach.

– Muzyczna giełda na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń naszego Centrum Handlowego. Ogromne zainteresowanie jej I edycją pokazało, że w naszym regionie jest wielu pasjonatów dobrego brzmienia. Organizowane na terenie VIVO! wydarzenie jest więc dla nich doskonałą okazją do zakupu używanych płyt, które mogą mieć wiele lat, ale wciąż brzmią wspaniale. Co najważniejsze ich kolekcjonowanie nie musi być drogą, ekskluzywną pasją, o czym będzie się można przekonać już 28 i 29 stycznia – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Każdy krążek i kaseta, przed umieszczeniem ich na stoisku, przejdą drobiazgową selekcję. Ponadto nabyte podczas giełdy płyty będzie można oczyścić na miejscu w myjce Audio Dysk Systeme.

Winyle będą gotowe do odsłuchu natychmiast po zabiegu. Wydarzenie umilą dodatkowo dźwięki płynące z gramofonu i retro kolumn.Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.vivo-krosno.pl

źródło: materiały nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie
 POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)