REKLAMA
REKLAMA

ODRZECHOWA. Pożar domu. Palił się strych i dach (ZDJĘCIA)

ODRZECHOWA / PODKARPACIE. W środę wieczorem w Odrzechowej doszło do pożaru zamieszkałego budynku. Ogień trawił dach oraz strych. Strażacy zareagowali błyskawicznie. Publikujemy zdjęcia z akcji.

O godzinie 21:00 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru budynku mieszkalnego w naszej miejscowości przy ul. Wesołej. Na miejscu okazało się że spalona została część elewacji a pożar rozwija się na strychu budynku. Po rozpoznaniu pierwsza rota wyposażona w aparaty powietrzne stłumiła palące się elementy dachu używając gaśnic proszkowych. Gdy już strych został oddymiony została rozwinięta linia gaśnicza dzięki której dogasiliśmy żarzące się elementy dachu oraz materiały, które uległy spaleniu. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców tego budynku straty zostały zminimalizowane oraz nikt nie ucierpiał – relacjonują w mediach społecznościowych strażacy z OSP Odrzechowa (Fb).

Dzięki szybkiej reakcji macierzystej jednostki udało się szybko opanować pożar i uratować dom – dodają druhowie z OSP Zarszyn (Fb).

Siły i środki:

– OSP Odrzechowa – Star 266
– OSP Zarszyn – Volvo
– PSP Sanok – Scania
– Patrol Policji

foto góra: OSP Odrzechowa – Fb

foto: OSP Zarszyn – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pożar budynku mieszkalnego. Rodzina straciła dach nad głową (ZDJĘCIA)

źródło: OSP KSRG Równe – Fb, OSP Wietrzno – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)