REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Czy w Sanoczku powstanie strzelnica? Jutro mieszkańcy wyrażą opinię (ANKIETA)

SANOCZEK / PODKARPACIE. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy sygnał od Internauty, że podczas niedzielnego (28 sierpnia) zebrania wiejskiego ma zapaść decyzja dotyczna dzierżawy terenu pod budowę strzelnicy w miejscowości Sanoczek (gmina Sanok).

– W niedzielę o godz. 16 nieoficjalnie ma być głosowanie w sprawie budowy otwartej strzelnicy w Sanoczku. Wielu mieszkańców nie wie o takiej inwestycji, ani o samym głosowaniu w tej sprawie – pisze nasz Czytelnik. Wskazując jednocześnie, że realizacja takiego przedsięwzięcia stwarza wiele zagrożeń dla otoczenia. Według jego relacji, huk i hałas, jest słyszalny od rana do godzin wieczornych przez 7 dni w tygodniu, przy tego typu inwestycjach.

O komentarz w tej sprawie postanowiliśmy poprosić sołtysa sołectwa Sanoczek, pana Wiesława Oryszczaka. – 28 sierpnia o godzinie 16:00 w Wiejskim Domu Kultury w Sanoczku odbędzie się tradycyjne zebranie mieszkańców. Pytamy więc, czy będzie podczas zebrania mowa o budowie strzelnicy. – W jednym z punktów skupimy się na podziale środków sołeckich. W drugim, mieszkańcy zadecydują co zrobić z terenem, w którego jesteśmy posiadaniu, a który chcemy wydzierżawić.  Zgłosiły się do nas dwa podmioty. Jeden z nich ma w planach budowę na tych terenach strzelnicy. Drugi planuje prowadzić działalność rolniczą wyjaśnia sołtys Sanoczka

– My będziemy kierować się wolą mieszkańców – podkreśla Wiesław Oryszczak.

Grafika poglądowa.

Czy chciałbyś, aby w Twoim otoczeniu funkcjonowała strzelnica?


TAK
NIE
JEST MI TO OBOJĘTNE
Już głosowałeś w tej ankiecie. Zobacz wyniki głosowania.
Pokaż wyniki głosowania.
TAK (133)
NIE (77)
JEST MI TO OBOJĘTNE (19)
Zagłosuj.
12-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)