REKLAMA
REKLAMA

Juwenalia w Rzeszowie. Wiemy, kto zagra! (ZDJĘCIA)

RZEZÓW / PODKARPACIE. Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w całym studenckim roku akademickim, czyli 27. edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Po prawie trzech latach przerwy przypominamy o powrocie Najlepszej Imprezy Juwenaliowej w Polsce, która odbędzie się w dniach 6-7 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej.

Tradycyjnie, wielkie rozpoczęcie będzie miało miejsce na Rzeszowskim Rynku, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” oraz uroczystość przekazania symbolicznych kluczy do bram miasta przez władze samorządowe.

W muzyczne rytmy uczestników wprowadzi zespół The Fox Cats.

Następnie barwny korowód składający się z przebranych studentów oraz pojazdów mechanicznych skieruje się na głównymi ulicami Rzeszowa na teren miasteczka studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, gdzie zacznie się dwudniowy cykl koncertów i wydarzeń towarzyszących.

Do tej pory organizatorzy zdradzili, że na scenie głównej usłyszymy takie gwiazdy, jak Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad, Kękę, Lady Pank, czy Hunter. Jednak to nie koniec! Dziś z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wystąpi u nas również Enej oraz ReTo. Widać zatem, że niezależnie od muzycznych gustów, każdy uczestnik wydarzenia znajdzie coś dla siebie. Potwierdza to fakt, że na tegorocznej edycji będą aż cztery sceny muzyczne zapewniające ogromną różnorodność dźwięków.

Poza muzycznymi atrakcjami uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z bungee, wesołego miasteczka oraz strefy gastronomicznej.

Warto przypomnieć, że w tym roku każdy z uczestników imprezy będzie musiał zakupić uprzednio bilet wstępu. W ofercie można będzie nabyć bilet jednorazowego wstępu, bądź też karnet uprawniający do dowolnej ilości wejść na teren imprezy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia. Ceny biletów prezentują się następująco:

· Osoby posiadające ważną legitymację studencką/uczniowską: bilet jednorazowy 20 PLN, karnet 30 PLN
· Pozostałe osoby: bilet jednorazowy 40 PLN, karnet 60 PLN

Sprzedaż biletów jest prowadzona online na stronie https://goingapp.pl/kup-bilety/rzeszowskie-juwenalia-2022/maj-2022 oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik: https://empikbilety.pl/wydarzenie/rzeszowskie-juwenalia-2022/maj-2022.

Sprzedaż będzie prowadzona także przed wejściem na teren imprezy.

źródło: materiały nadesłane

26-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)