REKLAMA
REKLAMA

Koszmarny wypadek i śmierć dwóch młodych osób. Kierowca BMW nietrzeźwy (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci z niżańskiej komendy pracowali nad wyjaśnianiem okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w niedzielę wieczorem, w miejscowości Półsieraków. Kierujący bmw prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. W zdarzeniu zginęło dwóch pasażerów auta.

W niedzielę po godz. 20, dyżurny z Niska otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Półsieraków w powiecie niżańskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 27-latek kierujący bmw, na nieoświetlonym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały cztery osoby – trzech mężczyzn i kobieta.

W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch pasażerów bmw, obaj w wieku 27 lat. Do szpitala na badania trafił kierujący bmw i 20-letnia pasażerka. Od obojga została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających. Po udzielonej pomocy zarówno mężczyzna, jak i kobieta zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.

Na miejscu pracowali niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

27-letni kierowca bmw usłyszał już zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku, którego nastepstwem była śmierć pasażerów. Wczoraj na wniosek policjantów, poparty przez prokuraturę, Sąd Rejonowy w Nisku zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Nisko

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Szamotanina na stacji paliw. Zabrali kluczyki kierowcy. Mężczyzna uciekł


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)