REKLAMA
REKLAMA

Ksiądz mówi, co chce jeść podczas kolędy (VIDEO)

Ksiądz mówi, co chce jeść podczas kolędy (VIDEO)

W Przegędzy (woj. śląskie), kapłan podczas ogłoszeń duszpasterskich postanowił poinformować wiernych co mają przygotować podczas wizyty duszpasterskiej. – Jeśli chodzi o posiłki, to z chęcią zjem, ale nie w każdym domu, nie jestem w stanie w każdym domu czegoś zjeść, albo w co drugim. Ale tak mniej więcej w połowie i na końcu z chęcią coś zjem. Natomiast ja jestem na diecie i niewiele mogę, także trzeba też uważać na to – mówił.

– Jeśli chodzi o picie, to piję tylko zwykłą czarną herbatę, bez żadnych dodatków, jeszcze taką słabszą. To jest jedyne co piję – kontynuował.

– Jeśli chodzi o jakąś kolację, to najlepiej jest zimna płyta, bo wtedy zjem po prostu co tam mogę, wybiorę sobie pojedyncze jakieś rzeczy. Pieczywo białe, bez dodatków. Jeśli chodzi o jakieś ciasta to najlepiej babka lub drożdżowe jakieś lekkostrawne nie takie jakieś ciężkostrawne – podsumował duchowny.

fot. kadr z filmu

30-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Haha2022-11-30 15:10:46
0 0
I to mi się podoba :) To jest konkret !
Odpowiedz
Kot Bełkot2022-11-30 19:12:15
0 0
są redaktorzy III kategorii , którzy wyszukają wygodnych księży nawet kilkaset kilometrów od Sanoka. Co za klasa
Odpowiedz
wstydźcie się2022-12-19 11:35:19
0 0
Jeszcze chwila będą księża z ulotkami stać żeby do kościoła ktokolwiek chciał przyjść, a ten to odleciał totalnie, jakieś wymagania stawia i jeszcze pewnie gruba koperta ma być... żałosne!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)