REKLAMA
REKLAMA

Legenda sanockich basenów przechodzi na emeryturę. Podziękowania dla Czesława Babiarza (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku poinformował o tym, że na zasłużoną emeryturę, po 43 latach pracy, przechodzi Czesław Babiarz, legenda sanockich basenów. Osoba nierozerwalnie związana najpierw z krytymi i odkrytymi pływalniami dawnego obiektu, a teraz z Centrum Rehabilitacji i Sportu, menedżer, ratownik i trener, który wychował wielu znakomitych pływaków.

Czesław Babiarz przez całą karierę zawodową związany był z sanockim MOSiRem, a konkretnie z pływalniami.

Rzadko się zdarza, by pracownik oddany był jednemu zakładowi pracy przez całe swe zawodowe życie. Tak było jednak w przypadku Pana Czesława Babiarza, który po 43 latach pracy na sanockim MOSiRze (od 1979r.), w dniu dzisiejszym odszedł na zasłużoną emeryturę – pisze MOSiR w mediach społecznościowych.

Praktycznie każdy mieszkaniec Sanoka wie kim jest Czesław Babiarz. Przez lata kierował pracą na basenach, spędził tam całe swoje zawodowe życie. Zarówno jako kierownik, ale także ratownik i trener. Wychował pokolenia zdolnych pływaków, znaczącą przykładając rękę do rozwoju kultury fizycznej w mieście i regionie.

Wkład pracy świeżo upieczonego emeryta w rozwój obiektu jest bardzo duży. Mimo wydawać by się mogło monotonnej pracy, z pewnością dzięki jego czujnemu spojrzeniu, kilka osób może zawdzięczać mu życie. Cały kunszt tego zawodu polega na pełnym skupieniu od pierwszej do ostatniej minuty pracy – czytamy w komunikacie sanockiego MOSiRu.

Wczoraj, z rąk dyrektora MOSiRu Bogusława Rajtara, Czesław Babiarz otrzymał kwiaty i podziękowania za pracę.

Dziś mieliśmy ogromny zaszczyt gościć Ciebie Czesławie i szczerze podziękować za te wszystkie lata pracy, jednocześnie życząc „na nowej drodze życia” przede wszystkim zdrowia, byś mógł co najmniej do „setki” cieszyć się każdym dniem, byś miał więcej czasu dla rodziny, byś zwiedził wszystkie najpiękniejsze zakątki Polski i świata, i chodził regularnie codziennie na basen, a w każdy czwartek w jeszcze lepszej kondycji na orlik – podaje MOSiR.

źródło: Red., MOSiR Sanok – Fb

foto: MOSiR Sanok – Fb

01-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)