REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Lawina kradzieży masła w sanockich sklepach!

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach doszło do kilku kradzieży masła na w sklepach wielkopowierzchniowych znajdujących się na terenie Sanoka. Jak udało się nam ustalić, nie wynoszono pojedynczych kostek. Zdarzało się, że niektórym udało się ukraść nawet karton z masłem.

Grafika poglądowa

W związku z kradzieżami zarządzający sklepami przestawiają na półkach masło w miejsca, które są widoczne dla ekspedientek w miarę na bieżąco.

Po przekroczeniu linii kas osoba, która próbuje wynieść towar zostaje zatrzymana przez ochroniarza lub pracownika sklepu. Zazwyczaj sprawa kończy się na miejscu. I nie zostaje ona zgłaszana na Policję. Są jednak sklepy na terenie naszego miasta, które mają obowiązek zgłosić każdą kradzież.

Według informacji przekazanych przez sanocką policję, oficjalnych zgłoszeń dotyczących kradzieży w sklepach na terenie powiatu sanockiego, w tym tygodniu nie odnotowano.

Jak wygląda sytuacja w sklepach wielkopowierzchniowych w Sanoku?

Odpowiedź otrzymaliśmy z biura prasowego sklepów sieci Kaufland. Jak czytamy na wstępie, pomimo ogólnego wzrosty, wspomniana sieć odnotowuje spadki kradzieży.

– Jak pokazują dane Komendy Głównej Policji, branża handlowa odnotowuje wzrost przypadków kradzieży. W sklepach Kaufland stosujemy wiele rozwiązań, które ograniczają ryzyko wystąpienia tego typu incydentów, w tym m.in. monitoring oraz system zabezpieczeń towarów.  

 

03-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Wiesiek2022-12-02 15:18:07
0 0
Smutne to ale prawdziwe. Idziesz do sklepu kupisz chleb, mleko, masło i 20 zł nie ma
Odpowiedz
martyna2022-12-02 15:25:44
0 0
Od stycznia do czerwca 2022 - 17 219 kradzieży zgłoszonych! Rok wcześniej 13 491 kradzieży. A pewnie drugie tyle jak nie więcej nie zgłoszone... a będzie jeszcze gorzej.
Odpowiedz
Widziałem 2022-12-02 15:52:58
0 0
W PSS Sanok masło jest za szybą na mieście
Odpowiedz
Obudź się Polsko2022-12-02 20:53:00
0 0
Niemiec jak kradnie to jest spoko. 37 lat od kradzieży obrazu w polskim muzeum narodowym, a wczoraj sprzedaż kradzionego obrazu za ponad 300 tys euro na licytacji, mimo protestów i sprzeciwu, bo 30 lat i się niby sprawa przedawniła. Jak robisz u niemca na umowę zlecenie to jest git, po ch.. ci umowa o pracę? Jak Polak Niemca okradnie to wielkie aj waj się robi. Jak niemiec zgnite ziemniaki sprzedaje to git, jak izraelskie ziemniaki sprzedaje jako polskie to też git? Jak Polak Niemca okradnie to wielkie aj waj się robi. Nasze mleko jedzie do nich, a z ichniego robią "masło". Kawa też oszwabiona, ale Polak może miał produkcyjny pić i nic mu nie będzie......Jeszcze za Grunwald nie zapłacili, jeszcze marki nie dali za bombardowanie Warszawy, za obozy śmierci - niemieckie obozy śmierci. Mało ofiar było w czasie II wojny światowej bo zaufali malarzowi pokojowemu kapralowi adolfowi? Zapłacił ktoś nam za to. Dlaczego nikt nas ku..a za to nie przeprasza?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)