REKLAMA
REKLAMA

Mikołajkowy Turniej Karate w Niebieszczanach (ZDJĘCIA)

NIEBIESZCZANY. W miniony piątek Klub Karate Atama Kumite zorganizował trzeci już Mikołajkowy Turniej Karate w Niebieszczanach o Puchar Edwarda Uruskiego.

Otwarcia turnieju dokonał pan Edward Uruski, wieloletni nauczyciel i wychowawca młodzieży, który w swoim przemówieniu wskazał, jak ważny w życiu jest okres szkolny, w którego trakcie kształtują się charaktery młodych ludzi. W zawodach brały udział dzieci i młodzież z trzech sekcji, prowadzonych przez klub tj. Niebieszczany, Nowotaniec i Sanok. Stoczono blisko 40 pojedynków, które wyłoniły najlepszych zawodników w swoich kategoriach, przyznano również tytuły najlepszej zawodniczki i zawodnika turnieju, które przypadły kolejno Milenie Wasylów (Nowotaniec) i Damianowi Wojtuszewskiemu (Niebieszczany).

Organizacja takiego wydarzenia pochłania trochę czasu, którego wszystkim nam brakuje, ale po takich turniejach wiemy, że zawsze warto go poświęcić, żeby wynagrodzić w pewien sposób pracę naszych dzieci, zobaczyć ich radość. Do zawodów podeszły z ogromnym zaangażowaniem. Można powiedzieć, że było wszystko, stres, emocje, zacięte pojedynki i doping ze strony publiczności, która zapełniła całe trybuny. Zawsze powtarzam, że takimi eventami chcemy stworzyć namiastkę prawdziwych turniejów, żeby dzieci mogły po raz pierwszy na macie spróbować swoich sił. Cieszymy się również, że pan Edward Uruski przyjął nasze zaproszenie i mamy nadzieję, że to, co powiedział, zostanie w sercach naszych zawodników na całe życie. Całej naszej klubowej społeczności bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju – mówi Anna Czaban.

źródło: materiały nadesłane

18-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)