REKLAMA
REKLAMA

NADOLANY. Volkswagenem kierował pijany 27-latek. NOWE INFORMACJE

NADOLANY / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Nadolany. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Wszyscy oddalili się z miejsca. Byli nietrzeźwi. Do czasu złożenia wyjaśnień zostali zatrzymany w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, około godziny 16:30, w miejscowości Nadolany w powiecie sanockim.

Pisaliśmy o tym tutaj:

NADOLANY. Dachowanie volkswagena. Zatrzymano kierowcę i pasażerów. Byli pijani (ZDJĘCIA)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn w wieku 27, 30 i 36 lat. Wszyscy pieszo oddalili się się z miejsca zdarzenia. Zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Byli nietrzeźwi. W wyniku zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, że samochodem w chwili zdarzenia kierował 27-latek. Przeprowadzone przez mundurowych, po zatrzymaniu badanie na stan trzeźwości, wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Wczoraj 27-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Podejrzany przyznał się do przedstawionego mu zarzutu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Bukowsku.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg. Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Sanok

foto nagłówek: nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POWIAT KROŚNIEŃSKI: Zderzenie dwóch tirów! Kierowcy ciężko ranni! (ZDJECIA)

foto: OSP KSRG Tylawa


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

29-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)