REKLAMA
REKLAMA

POWIAT KROŚNIEŃSKI: Zderzenie dwóch tirów! Kierowcy ciężko ranni! (ZDJECIA)

NOWA WIEŚ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Nowa Wieś. W zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych, ich kierujący odnieśli poważne obrażenia i wymagali hospitalizacji. Aktualnie trwa usuwanie skutków wypadku, a ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17, na odcinku drogi krajowej nr 19, w miejscowości Nowa Wieś. Wstępnie ustalono, że 45-letni kierujący ciężarowym dafem, jadąc w kierunku Dukli, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka manem.

45-latek został uwięziony w swoim pojeździe. Do uwolnienia zakleszczonego kierowcy ratownicy wykorzystali specjalistyczny sprzęt hydrauliczny. Drugi z uczestników, 32-letni kierujący manem, wypadł z kabiny do przydrożnego rowu. Obaj mężczyźni z ciężkimi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala.

 

Kierującym pobrano krew do analizy na zawartość alkoholu i środków odurzających. W chwili obecnej w dalszym ciągu trwa usuwanie skutków wypadku, a ruch odbywa się wahadłowo.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno
foto: OSP KSRG Tylawa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Myślała, że pomaga w tajnej akcji. Straciła 50 tys. zł!

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

29-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)