REKLAMA
REKLAMA

Nadzwyczajna sesja w mieście. Będzie o produkcji wodoru

SANOK / PODKARPACIE. 20 czerwca o godzinie 17:30 w Sali Herbowej urzędu miasta odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Sanoka. W programie między innymi rozmowa o dekarbonizacji miejskiego systemu ciepłowniczego oraz o produkcji wodoru.

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2022r. poz. 559 z późn. zm.) zwołuję na wniosek Burmistrza Miasta LX nadzwyczajną sesję Rady Miasta Sanoka VIII kadencji. Sesja odbędzie się dnia 20 czerwca 2022 r. o godz. 17:30 w sali herbowej Urzędu Miasta z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Powołanie sekretarza sesji.
3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
4. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2022, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
5. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Sanoka na lata 2022-2038, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
6. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie akceptacji zamiaru realizacji przez Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Sanoku inwestycji służących dekarbonizacji miejskiego systemu ciepłowniczego oraz produkcji wodoru, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
7. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Miasta
Andrzej Romaniak

Burmistrz Tomasz Matuszewski. Foto: archiwum eSanok.pl

źródło: BIP UM Sanok

20-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)