REKLAMA
REKLAMA

Nagłe zatrzymanie krążenie, wypadek w lesie, ewakuacja z Tarnicy. Ratownicy podsumowali tydzień

BIESZCZADY / POLSKA. Ratownicy z bieszczadzkiej grupy GOPR podsumowali miniony tydzień. Nagłe zatrzymanie krążenie, wypadek w lesie, ewakuacja z Tarnicy, ratownicy mieli mnóstwo pracy.

Ratownicy z bieszczadzkiej grupy GOPR posumowali miniony tydzień. W poniedziałek ratownicy ewakuowali kobietę z urazem nogi z Kremenarosa.

We wtorek o godzinie 5:20 rano ratownicy ze Stacji Ratunkowej w Cisnej zostali zadysponowani do mężczyzny, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Niestety pomimo wszelkich starań nie udało się przywrócić życia mężczyźnie. Około godziny 12:30 ewakuowano poszkodowanego z Połoniny Wetlińskiej, u którego doszło do wycieńczenia organizmu. Niespełna godzinę po owym wezwaniu, ratownicy zostali wezwani do podobnej akcji na Połoninie Caryńskiej.

W czwartek 13-letnia dziewczynka została ewakuowana z Tarnicy z powodu urazu stawu skokowego. Niemal w tym samym czasie ratownicy z Sanoka ewakuowali dziewczynę, która zasłabła podczas wędrówki szlakiem w okolicy Jeziora Myczkowieckiego.

W piątek około godziny 8:30 ratownicy z Cisnej odebrali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w lesie w okolicy Baligrodu.

Podczas prac zrywkowych. Do zdarzenia zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Po zaopatrzeniu i zabezpieczeniu mężczyzna z urazem klatki piersiowej najpierw zostaje transportowany w specjalnej teleżce za quadem, a następnie drogą powietrzną przekazany do szpitala — opisują zdarzenie ratownicy GOPR Bieszczady.

źródło: GOPR Bieszczady


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)