REKLAMA
REKLAMA

Nowy prezes Juventusu. „Dziękuję za zaufanie. Zapraszam do współpracy”

PORAŻ / PODKARPACIE. 18. lutego 2022 miało miejsce zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu LKS Juventus Poraż. Nowym prezesem klubu został Mateusz Janiec.

Mateusz Janiec. Archiwum prywatne

– Przede wszystkim chcę podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem w pełnieniu tej funkcji – podkreśla Mateusz Janiec, nowy prezes klubu Juventus Poraż.

– To dla nas nowe rozdanie, nowe nadzieje. Na przedstawienie szczegółowego planu rozwoju drużyny przyjdzie czas. Stawiamy sobie ambitne cele, ale też twardo stąpamy po ziemi. Jednoczenie zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej drużny – zaznacza nasz rozmówca.

Juventus Poraż występuje obecnie w klasie B, grupie Krosno 1. W dwunastu meczach rundy jesiennej biało-czarni wywalczyli 18 oczek. Złożyło się na to 5 zwycięstw i 3 remisy. 4 razy piłkarze z Poraża opuszczali plac gry pokonani.

Wydaje się, że w tym sezonie walka o awans nie jest możliwa. Lideruje Remix Niebieszczany z dorobkiem 31 punktów. Plany Juventusu są jednak długofalowe.

Życzymy powodzenia!

22-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)