REKLAMA
REKLAMA

Paliwa nie zabraknie! Apel wojewody (FOTO)

– Zwracam się do Państwa z prośbą, aby nie ulegać presji oraz przekazywanym informacjom o możliwych brakach paliwa. Tak się nie stanie! – informuje Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki.

SANOK: Olbrzymie kolejki po paliwo❗️ (ZDJĘCIA)

Jak podaje jest w stałym kontakcie z przedstawicielami polskiego rządu oraz PKN Orlen. I dostawy są i będą na bieżąco realizowane. Nie wystąpią żadne zakłócenia, zarówno w łańcuchu dostaw, ale także funkcjonowania stacji paliw.

foto: nadesłane

Ewa Leniart, fb

– Stanęliśmy w obliczu wojny za naszą wschodnią granicą. To fakt. Jednak dziś my także stajemy się celem działań dezinformacyjnych. Wiem o tym, że za pośrednictwem mediów społecznościowych kolportowane są informacje o potencjalnych problemach z dostawami paliwa. Nie możemy i nie powinniśmy im ulegać. Powinniśmy zachować spokój, zdrowy rozsądek i być w tej ciężkiej chwili oparciem dla naszych sąsiadów – podkreśla Ewa Leniart.

Powyżej zdjęcia ze stacji paliw przy ulicy Lipińskiego w Sanoku, wykonane dziś (24 bm.) około godziny 20:00. 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Podkarpacie przyjmie uciekających przed wojną Ukraińców. 5 lokalizacji (VIDEO, FOTO)

Zdjęcie z anteny CNN, które obiega cały świat. Grupa mieszkańców Charkowa modli się klęcząc na kolanach. Niedługo po pierwszych manewrach wojsk rosyjskich na Ukrainie

24-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)