REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA. Intensywny weekend rocznika 2013. Grad bramek mimo osłabień (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Młodzieżowe drużyny Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok na rozkręcają się na turniejowej karuzeli po wznowieniu rozgrywek wiosennych. W akcji coraz młodsi piłkarze. Intensywny weekend maja za sobą zawodnicy z rocznika 2013, którzy wzięli udział w rywalizacji w turniejach w Szalowej i w Rzeszowie. Sanoczanie zdobyli mnóstwo bramek mimo występu w okrojonym składzie.

Dwa dni grania i dwa turnieje w jeden weekend drużyny U9 Akademii Piłkarskiej Sanok. Wszyscy zdrowi zawodnicy ponownie wybiegli na boiska w Szalowej i Rzeszowie.

Sobotnie popołudnie spędzamy w Szalowej, gdzie w siedmiu meczach zdobywamy 33 bramki. Pomimo licznych absencji prezentujemy dobrą grę, czego efektem jest duża liczba goli. Często wynik nie jest wypadkową jakości gry, bo gramy bez bramkarza. Celem zespołu w tym dniu było strzelenie minimum 30 bramek i to udało się z nawiązką. Chłopcy zostawili mnóstwo sił na boisku grając z jednym zmiennikiem przez ponad 2 godziny – relacjonują klubowi trenerzy Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok.

W niedzielę do rywalizacji przystępuje grupa druga. Po pierwszym dobrym meczu następuje zadyszka. Jednak każdy ma szansę się pokazać i spędzić mnóstwo minut na boisku. Również w niedzielę rozgrywamy drugi turniej. Tym razem do Rzeszowa pojechali chłopcy, którzy dzień wcześniej rywalizowali w Szalowej wzmocnieni przez kolegów, którzy doszli do siebie po wirusówce. Piąte miejsce na piętnaście mocnych zespołów to świetny wynik wymęczonych zawodników. Tylko jednej bramki zabrakło do podium. W turnieju zagrał w barwach Akademii pochodzący z Ukrainy Mateo, który zdobył swoją pierwszą bramkę – czytamy w relacji na profilu klubowym AP WIKI Sanok (Faebook).

Akademia Piłkarsja Sanok – KSZO Ostrowiec 2:1
Bramki: Mateusz Ćwikła x2

Akademia Piłkarska Sanok – Stal Mielec 1:1
Bramka: Łukasz Sieradzki

Akademia Piłkarska Sanok – AP Stalowa Wola 2:2
Bramki: Łukasz Sieradzki, Karol Stojowski

Akademia Piłkarska Sanok – Aserek Team Gorlice 3:0
Bramki: Filip Grudzień, Mateusz Ćwikła, Łukasz Sieradzki.

Akademia Piłkarska Sanok – AP Rzeszów 1:2
Bramka: Gabriel Kulon

Akademia Piłkarska Sanok – Orlik Przemyśl 3:0
Bramki: Mateo, Łukasz Sieradzki x2

Akademia Piłkarska Sanok – Tarnovia Tarnów 4:3
Bramki: Łukasz Sieraszki x2, Gabriel Kulon, Filip Grudzień

źródło: Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Fb

28-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)