REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. 38-latka miała 2,5 promila. Wjechała audi do rowu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miała kierująca audi, która wjechała do przydrożnego rowu w Krościenku Wyżnym. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, 38-latka oddaliła się z miejsca zdarzenia, jednak szybko została zatrzymana. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

Wczoraj około godz. 21, służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w rejonie skrzyżowania ul. Kasztanowej i Dworskiej w Krościenku Wyżnym. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca audi, podróżując w kierunku Krosna, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

Kierująca o własnych siłach wydostała się z samochodu i chcąc uniknąć odpowiedzialności, oddaliła się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb. Policjanci ustalili rysopis kobiety i chwilę później zatrzymali ją na ul. Północnej w Krościenku Wyżnym.

38-latka miała około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej. Kilka razy zmieniała przedstawiany przez siebie opis zaistniałej kolizji, poddając w wątpliwość fakt, że w chwili zdarzenia siedziała za kierownicą audi. 38-latka trafiła do policyjnego aresztu, straciła swoje prawo jazdy, a jej samochód został odholowany na parking strzeżony.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwej kierującej. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

źródło: KMP Krosno

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SROGÓW GÓRNY. Wypadek. 23-latka w szpitalu (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

12-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)