REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Czarna seria. Nie żyje kolejny motocyklista

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Piątkowiec. Jak wstępnie ustalono, kierujący hondą aby uniknąć najechania na tył poprzedzającego go pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z busem. Życia kierującego jednośladem nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.

Wczoraj po godz. 16, dyżurny mieleckiej Policji odebrał zgłoszenie o zderzeniu busa z motocyklem. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki Honda, chcąc uniknąć najechania na tył jadącego przed nim pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki Renault Trafic. W wyniku zdarzenia ranny został 37-letni motocyklista, który został przewieziony karetkę pogotowia do mieleckiego szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, kierujący jednośladem zmarł.

Na miejscu wypadku drogowego, przez kilka godzin pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Policjanci wykonali dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady, które pozwolą wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Straży Pożarnej

KPP Mielec


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE: Tragedia na drodze. Nie żyje 33-letni motocyklista

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji

17-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)