REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Pijany kierowca „ściął” drogowe słupki (FOTO)

PODKARPACIE. Pijany kierowca volkswagena spowodował kolizję drogową na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,8 promila alkoholu. Teraz 34-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po godz.16, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Bora, 34-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w słupki odgradzające jezdnie od chodnika.

Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,8 promil alkoholu w organizmie kierowcy. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 34-latkowi, za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Apelujemy!

Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

KPP PrzeworskZOBACZ RÓWNIEŻ:

Prof. ANDRZEJ ZAPAŁOWSKI : Inwazja na Polskę i Europę będzie trwać! / tvPolska.pl

04-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)