REKLAMA
REKLAMA

Zadawał ciosy pięściami i kopał po całym ciele KOLEGĘ!

PRZEMYŚL/ PODKARPACIE. O tymczasowym areszcie na okres 3 miesięcy, zadecydował przemyski sąd wobec obywatela Ukrainy, który dotkliwie pobił swojego kolegę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 38-latek zadawał pokrzywdzonemu ciosy pięściami oraz kopał go po całym ciele i głowie. Ciężko ranny 62-latek został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali sprawcę, który usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godz.19.40 na ul. Jasińskiego w Przemyślu. Jak wynika z ustaleń policjantów, 38 i 62 – letni mężczyźni, obywatele Ukrainy, po zakończonej pracy wspólnie spożywali alkohol na terenie zakładu pracy. Gdy alkohol się skończył wyszli z budynku. Podczas zamykania bramy, 62-latek został zaatakowany przez kolegę, który bez żadnego powodu zaczął zadawać mu ciosy pięściami oraz kopał go po całym ciele i głowie. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. 38-latek został zatrzymany.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, śledczy z przemyskiej komendy, przedstawili sprawcy zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego tymczasowego aresztu.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

zdjęcie podglądowe

źródło: KWP, KMP Przemyśl


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Psycholog demaskuje tajniki manipulacji i inżynierii społecznej
tvPolska

04-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)