REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie. Miał 1,5 promila

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanemu kierowcy skody, który spowodował kolizję drogową w miejscowości Dębów. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie około 1,5 promila alkoholu. Teraz 30-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło wczoraj po godz.17, w miejscowości Dębów. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 30-letni kierujący skodą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, okazało się, że ma około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Apelujemy!

Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Przeworsk


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

05-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)