REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Pijany pieszy wtargnął na pasy na czerwonym świetle. Został potrącony (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Przeworscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Lwowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca suzuki potrąciła pieszego, który wszedł na oznakowane przejście dla pieszych, na czerwonym świetle. Potrącony mężczyzna trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 3 promile. Policjanci apelują o ostrożność.

Wczoraj kilka minut po godz. 17, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło na ul. Lwowskiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni mężczyzna, wszedł na oznakowane przejście dla pieszych, kiedy na sygnalizatorze paliło się dla niego czerwone światło i został potrącony przez suzuki, którym kierowała 68-letnia kobieta.

Ranny pieszy trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie 53-letniego mieszkańca Przeworska. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wszyscy mamy wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dlatego respektujmy obowiązki i wzajemnie szanujmy swoje prawa, a swoją odpowiedzialną postawą na drodze pokażmy, że jesteśmy jej świadomymi użytkownikami.

źródło: KPP Przeworsk


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

ja2022-11-18 15:07:06
0 0
To nie kierowcy sa problemem na drogach tylko piesi!!!! Drogi są dla samochodów, chodniki dla pieszych i to kierowca powinien uważać na pieszych na chodniku a pieszy uważać na samochody na drodze - dotyczy również przejść - przejście to dalej droga!!!! Moze nasz pan poseł Piotr Uruski wystosowałby jakis apel w sejmie o zmiane przepisow i przywrocenie tak jak bylo poprzednio, aby piesi bardziej uwazali na drodze - to co sie teraz dzieje to patologia!!!!! Luzie gina na drodze bo krtos bezmyslnie zmienil przepisy nie zdajac sobie sprawy ze samochod nie zatzryma sie w miejscu!!!! JAK TAK ZMIENIAMY TO JESZCE NIECH POCIAGI ZATRZYMUJA SIE PRZED SAMOCHODAMI - samochod tez jest mniejszy i nie ma szans w zderzeniu z pociagiem!!!!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)