REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Śmiertelny wypadek. Motocyklista uderzył w barierę (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zarębki (powiat kolbuszowski). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, upadł i prawdopodobnie uderzył w barierę. Mimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 12, przed przejazdem kolejowym w Zarębkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego dojeżdżając do osobowego peugeota, którego kierująca zatrzymała się przed przejazdem kolejowym, stracił panowanie nad motocyklem i się wywrócił.

Motocyklista prawdopodobnie uderzył w barierę ochronną. Na miejsce została skierowana załoga karetki pogotowia. 35-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Kolbuszowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wojewódzkie ćwiczenia strażaków. Nurkowie z Sanoka w akcji (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

05-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)