REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny wypadek. Zginął 20-letni kierowca volkswagena (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, w Radawie. 20-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia kierującego volkswagenem nie dało się uratować. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Wczoraj, przed godziną 15, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, na drodze powiatowej w Radawie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu, wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, jadąc z Mołodycza w kierunku Radawy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 20-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, nie udało się uratować.

Policjanci wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Apelujemy! Jedź ostrożnie, bądź rozważny za kierownicą! Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

źródło: KPP Jarosław

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

NOWOSIELCE. 20-letni kierowca BMW otrzymał 5200 złotych mandatu!


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)