REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Wjechał do rowu. Auto stanęło w pionie (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Mandatem karnym zakończyła się kolizja, do której doszło w Widełce. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, gdzie auto zatrzymało się w pionie. Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Policjanci przestrzegają i apelują o ostrożność.

Kolbuszowscy policjanci interweniowali w sobotę około godz. 17 w Widełce, gdzie na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Rzeszów – Kolbuszowa, doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca renaulta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód wjechał do przydrożnego rowu, gdzie zatrzymał się w pozycji pionowej. Na szczęście kierujący autem mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego nie odniósł obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Oprócz pojazdu, zniszczeniu uległa m.in. bariera energochłonna oraz elementy odgradzające drogę.

Mężczyzna za swoją nieostrożność został ukarany mandatem, policjanci zatrzymali mu również dowód rejestracyjny.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze tj. natężenia ruchu, stanu nawierzchni, warunków atmosferycznych – jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

KPP Kolbuszowa

24-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)