REKLAMA
REKLAMA

Judocy Pantera Sanok z Pucharami Polski i medalami!

SPORT / SANOK. W miniony weekend 22.10.2022r w Mielcu odbywał się III Otwarty Puchar Polski w Combat Ju Jutsu. Podopieczni Tomasza Bobali i Daniela Wosachło zrobili bardzo dobre wrażenie podczas tego turnieju bo zdobyli aż 3 puchary i wrócili z 6 medalami w formule Grappling Gi.

Grappling GI to walka na chwyty w kimonach (judokach).

Dozwolone techniki w seniorach: rzuty obalenia, trzymania, dźwignie, duszenia i klucze na ręce, dźwignie na nogi taktarov i kolano. Walka bez punktów do poddania czyli odklepania przeciwnika = KO

Dozwolone techniki dla dzieci: Rzuty ,obalenia z pozycji stojącej, trzymania w pozycjach bocznych, z dosiadu, zaa pleców, 7 pkt. przewagi = KO.

Wyniki:

1 miejsce – Gabriela Izdebska w kat. Kids kobiet 8-9lat -30 kg

1 miejsce – Daniel Wosachło w kat. Senior mężczyzn -70 kg

1 miejsce – Łukasz Kornecki w kat. Senior mężczyzn -92 kg

2 miejsce – Marcin Mazur w kat. Senior mężczyzn OPEN +92 kg

3 miejsce – Lena Izdebska w kat. Kids kobiet 10-11lat -35 kg

3 miejsce – Maciej Gładysz w kat. Senior mężczyzn -92 kg

Należy zaznaczyć że dla większości zawodników był to pierwszy start w tego typu formule zawodów. Mimo to zaprezentowali swój znakomity potencjał, wytrzymałość i technikę co zaprocentowało w postaci końcowych wyników.

Od września Pantera Sanok oprócz treningów judo ma w swoim grafiku również treningi brazylijskiego jiu-jitsu i grapplingu. Kolejne zawody już 12.11.2022r w Jordanowie Śląskim – Super Liga Judo – U10-16.

materiały nadesłane

24-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)