REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek z udziałem tira i osobówki. Nie żyje kobieta (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i tira doszło około godziny 9 w czwartek (13 października br.). Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 9 w Chmielowie pod Tarnobrzegiem. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala, w tym ciężko ranna kobieta. Jak poinformował portal echodnia.eu, życia kobiety nie udało się uratować.


W czwartek przed godziną 9 na drodze krajowej nr 9 w Chmielowie pod Tarnobrzegiem doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i tira. Informowaliśmy o tym tutaj: PODKARPACIE. Zderzenie tira z osobówką. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym dziecko.

Przypominamy:

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 32-letni kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą najechał na tył osobowego seata, który wjechał z drogi podporządkowanej na wiadukt. W wyniku zderzenia seat został zepchnięty na lewy pas drogi. Do szpitali w Rzeszowie i Tarnobrzegu trafiły trzy osoby: 40-letnia kobieta kierujące seatem i 11-letnia pasażerka seata oraz 32-letni kierowca ciężarówki.

Policjanci ustalili, że 32-latek był trzeźwy.

Po przybyciu na miejsce strażacy niezwłocznie przystąpili do resuscytacji kierującej pojazdem seat, wspólnie z zespołem PRM. Na miejsce zadysponowany został śmigłowiec LPR — relacjonowała Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu.

W sobotę wieczorem portal echodnia.eu poinformował, że mimo usilnych starań lekarzy życia kobiety nie udało się uratować.

foto: Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu

źródło: red., Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu/fb, echodnia.eu, KMP Tarnobrzeg

16-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)