REKLAMA
REKLAMA

Podwyżki dla pracowników Autosanu. Komunikat spółki

SANOK / PODKARPACIE. W wyniku konstruktywnego dialogu ze stroną społeczną wypracowany został kompromis, w postaci podwyżki w wysokości 200 zł dla pracowników AUTOSAN.

Zgodnie z zapisami zawartego 24 sierpnia porozumienia podwyżka zostanie przyznana z wyrównaniem od czerwca 2022 roku. Jednocześnie uzgodniono, że w IV kwartale rozpoczną się rozmowy dotyczące wzrostu wynagrodzeń w 2023 roku. Porozumienie zostało podpisane przez wszystkie działające w spółce związki zawodowe.

Rokowania zostały zakończone dzięki dobrej woli wykazanej przez obydwie strony. Należy podkreślić, że rzeczowe i racjonalne negocjacje odbywały się w spokojnej atmosferze, a strony wykazały się odpowiedzialnością i troską o dalsze działania prowadzone przez Spółkę AUTOSAN.

– Zawarte porozumienie jest bardzo ważne dla Spółki i jej pracowników. Pozwoli nam skupić się na realizacji kontraktów i zadań, jakie stoją przed nami. Dziękuję związkom zawodowym za pragmatyczne i rzetelne podejście do prowadzonych negocjacji – powiedział Maciej Borecki Prezes Zarządu AUTOSAN.

tekst: materiały nadesłane
Autosan Sp. z o. o.
Zdjęcia poglądowe, archiwum redakcji

24-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)