REKLAMA
REKLAMA

Policjanci dla najmłodszych sanoczan podczas Festiwalu Nauki i Zabawy (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci włączyli się w imprezę popularyzującą naukę i technikę – pod nazwą „Festiwal Nauki i Zabawy”, zorganizowaną przez Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Uczestnicy mogli obejrzeć policyjny sprzęt, posiedzieć za kierownicą radiowozu i poznać tajniki pracy funkcjonariuszy. Na festiwalu nie zabrakło Pingwina – czyli maskotki sanockich policjantów.

„Festiwal Nauki i Zabawy” to wydarzenie organizowane przez Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Spotkanie skierowane było do wszystkich mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i stoisk edukacyjnych. Nie zabrakło także pokazów służb mundurowych oraz ratowniczych. Do działań włączyli się również sanoccy policjanci. Mundurowi mówili o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Uczestnicy festiwalu mogli obejrzeć policyjny sprzęt, posiedzieć za kierownicą radiowozu. Była to także okazja do tego, aby przybliżyć informacje na temat zawodu policjanta.

Uczestnikom festiwalu policjanci przekazywali elementy odblaskowe i materiały profilaktyczno-edukacyjne. Najmłodszym najwięcej radości sprawiła policyjna maskotka Pingwin.

źródło: KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Motorowerzysta pijany! (NOWE INFORMACJE)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

23-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)