REKLAMA
REKLAMA

PORAŻ. Kierowca toyoty wjechał w hondę i uciekł (ZDJĘCIA)

PORAŻ / PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem na ul. Karpackiej w Zagórzu kierowca toyoty uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka hondę po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Hondą podróżowały trzy osoby. Pomoc medyczna została im udzielona na miejscu. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci ustalili pojazd sprawy, trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 20:00.

Jak przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku, miało ono miejsce na ul. Karpackiej w Porażu w gminie Zagórz.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca toyoty, podczas manewru wymijania, doprowadził do zderzenia z hondą, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia – mówi kom. Monika Hędrzak.

Hondą, oprócz kierowcy, podróżowały dwie osoby. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pomoc medyczna została udzielona na miejscu.

Kierowca hondy był trzeźwy.

Policjanci ustalili pojazd, który mógł brać udział w kolizji. Prowadzone są czynności mające na celu weryfikację kto prowadził samochód.

O godz.: 19:45 dostajemy dyspozycję wyjazdu do zdarzenia drogowego na ul. Karpackiej w Porażu. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, z czego jeden się oddalił. Nasze działania na miejscu polegały na opatrzeniu uczestników zdarzenia, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie pozamiataniu jezdni z kawałków połamanych plastików, oberwanych z samochodów oraz prowadzeniu ruchu kołowego wahadłowego – relacjonują strażacy z OSP KSRG Poraż na Fb.

Siły i środki na miejscu działań:
– OSP KSRG Poraż- Merceses GCBA 549[R]55, Gazela GLB 549[R]56
– JRG Sanok- Scania GBA 541[R]21
– ZRM
– Patrol policji

źródło: Red., OSP KSRG Poraż – Fb

foto: OSP KSRG Poraż – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

TREPCZA. Rowerzystka ukarana mandatem. Przekroczyła prędkość jadąc z górki (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

25-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)