REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI. Dachowanie osobówki. ”Wszystkich obudziła syrena” (ZDJĘCIA)

STRACHOCINA. Dziś (7 października) w godzinach porannych doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów na granicy Strachociny i Kostarowiec. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe.

Nadejście jesiennej aury sprawiło, że warunki na drodze robią się zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne. Dodatkowym utrudnieniem są poranne mgły. Ograniczają one nie tylko widoczność, nawet do kilkunastu metrów, ale również, osadzając się na jezdni, sprawią, że nawierzchnia staje się śliska.

Dziś (7 października) na granicy Strachociny i Kostarowiec doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów.

Dziś o 6:20 wszystkich w Kostarowcach obudziła syrena. Alarm dotyczył wypadku samochodowego na granicy miejscowości Kostarowce i Strachocina. Dotarliśmy na miejsce równo z zastępem JRG Sanok i przystąpiliśmy do czynności. Dwoje poszkodowanych nie poniosło na szczęście żadnych obrażeń — relacjonują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostarowcach.

Na miejscu obecny był również Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

źródło: Red., Ochotnicza Straż Pożarna w Kostarowcach / Fb

foto: Ochotnicza Straż Pożarna w Kostarowcach / Fb

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
SANOK. Kolejne próby kradzieży w blokach. Znamy schemat działania


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Bobert Kurbica2022-10-07 12:53:53
0 0
Gdyby ktoś nie zauważył mamy jesień i trzeba jeździć trochę inaczej niż w lecie. Jeden z tych jegomościów boleśnie się o tym dowiedział, mam nadzieję, że prawo jazdy zostało zatrzymane i przezimuje w autobusie. Będzie bezpieczniej.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)