REKLAMA
REKLAMA

Powiatowo-gminne obchody Święta Niepodległości (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / POWIAT SANOCKI. Dziś (11 listopada) w Strachocinie odbyły się powiatowo – gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

O godz. 14:00 została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Obrońców Ojczyzny w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Strachocinie z udziałem Zespołu „Soul”.

Po mszy świętej nastąpił przemarsz z udziałem władz samorządowych, zaproszonych gości, pocztów sztandarowych, oddziału 21 Batalionu Logistycznego 21 BSP, Orkiestry Dętej z Pakoszówki, harcerzy i mieszkańców Gminy Sanok pod pomnik 100-lecia Niepodległości (Bobolówka), tam nastąpiło rozpoczęcie uroczystości Hymnem Państwowym.

Podczas uroczystości odczytano apel Pamięci, była salwa Honorowa ku czci Bohaterów, Modlitwa za poległych Obrońców Ojczyzny, a także złożono wieńce i wiązanki.

Uroczystości zakończono Pieśnią Wojska Polskiego.

źródło: red., Starostwo Powiatowe w Sanoku


ZOBACZ RÓWNIEŻ naszą relację z dzisiejszego przemarszu ulicami naszego miasta:

Uroczyste Obchody z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości (ZDJĘCIA, VIDEO)


ZOBACZ RÓWNIEŻ naszą relację z dzisiejszych uroczystości na Cmentarzu Centralnym:

11 LISTOPADA. Uroczystości na Cmentarzu Centralnym (VIDEO, ZDJĘCIA)

11-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

znowu możni tego świata jak zapowiadał Morawiecki w tasmach prawdy u Sowy chcą zresetować system przez wojnę 2022-11-12 12:20:53
0 0
sporo korporacji zagranicznych szczególnie amerykańskich banki i firmy zbrojeniowe chcą zarobić na wojnie a my Rosjanie Ukraińcy i Polacy się jak zwykle wkręcamy aby się zabijać. Miliardy wydajemy na zbrojenie i kredyty bankowe aby się zbroić
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)