REKLAMA
REKLAMA

Pożar w Łukawicy. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)

ŁUKAWICA / PODKARPACIE. 29 stycznia br. nad ranem jednostki straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru domu drewnianego w Łukawicy. Mężczyzna nie przeżył.

W minioną sobotę nad ranem w Łukawicy doszło do pożaru domu parterowego, drewnianego.

Dziś nad ranem tj. 29.01.2022 r., około godz. 04:40 zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu parterowego, drewnianego w naszej miejscowości – relacjonują strażacy OSP KSRG Łukawica.

Mimo trudności związanych z systemem powiadamiania tj. awarii syreny udało się naszym druhom przybyć na miejsce zdarzenie, zasilić JRG PSP Lesko i opanować pożar – informują na portalu społecznościowych druhowie.

Strażacy, wszyscy, zostali poinformowani o pożarze przez System Wspomagania Decyzji naszej komendy. Awaria syreny nie miała  wpływu na alarmowanie jednostki OSP Łukawica – przekazuje nam st. bryg. mgr inż. Jacek Dydek, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lesku.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy rozpoczęli akcję gaśniczą. Mężczyzna zamieszkujący dom po przyjeździe do szpitala zmarł.

Niestety mieszkaniec naszej miejscowości zamieszkujący ten dom po ciężkiej walce ratowników medycznych oraz po przetransportowaniu go do szpitala zmarł – informują strażacy OSP.

Ofiarą jest mężczyzna około 60 roku życia. Przyczyna pożaru nie jest znana, policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

źródło: OSP KSRG Łukawica

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Potężne wichury. Uszkodzone dachy, połamane drzewa. Ponad 200 wyjazdów strażaków (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

31-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)