REKLAMA
REKLAMA

❤️SANOK❤️ Ponad 52 tys. na koncie! Zbieramy nadal! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. 52 477,17 zł zebrane przez 87 Wolontariuszy i Wolontariuszki Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP! To wynik niedzielnej kwesty podczas finału WOŚP w Sanoku. A to nie koniec, bo do 14 lutego trwają aukcje na Allegro, a tam licytować można m.in. grafikę Zdzisława Beksińskiego, czy samochód Janusza Szubera.

– To świetny wynik biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, które panowały podczas zbiórki. Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę osobom: wolontariuszom, darczyńcom, którzy wrzucali pieniądze do puszek, dyrektorowi Muzeum Budownictwa Ludowego i wójt Gminy Sanok, którzy wsparli nasze działania, wystawcom, kołom gospodyń wiejskich, zespołom, służbom, grupom rekonstrukcyjnym, quadowcom, morsom, łucznikom, biegaczom, restauratorom, którzy wsparli naszych wolontariuszy – słowem wszystkim, dzięki którym po raz kolejny udało się zjednoczyć sanoczan wokół tej szczytnej idei, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – mówią członkowie Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP i podkreślają, że to jeszcze nie koniec zbiórki, ponieważ Orkiestra cały czas gra na Allegro.

Wśród najciekawszych aukcji jest m.in. certyfikowana grafika bijącego w ostatnich latach rekordy popularności artysty rodem z Sanoka, Zdzisława Beksińskiego, spotkanie z dyrektorem Muzeum Historycznego w Sanoku, który osobiście oprowadzi zwycięzcę aukcji po muzealnych zbiorach i opowie o twórczości Beksińskiego, samochód wybitnego sanockiego poety, Janusza Szubera, porady lekarskie od Centrum Medycznego Konsylium w Sanoku, gadżety związane z serialem Wataha, piękne obrazy lokalnych artystów i sporo rękodzieła.

– Zapraszamy do licytowania i wspierania WOŚP – zachęcają członkowie Sztabu.

Link do aukcji https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Sanok

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze dla dziecięcej okulistyki.

ms
foto: WOŚP W Sanoku, fb

31-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)