REKLAMA
REKLAMA

Prezes STS-u: „Najbliższe dwa tygodnie będą decydujące”

SANOK / PODKARPACIE. Zgodnie z zapowiedzią i Państwa sugestiami, o komentarz w sprawie przyszłości seniorskiej drużyny hokejowej z Sanoka, poprosiliśmy prezesa klubu Michała Radwańskiego. Sternik STS-u nie dał jednoznacznej odpowiedzi.

– Nie chce na chwilę obecną zajmować stanowiska, co do przyszłości klubu. Jestem przed spotkaniem z właścicielem firmy, naszego głównego sponsora i dopiero po tym spotkaniu będę mógł coś więcej powiedzieć. Sytuacja jest trudna. Klub robi jednak wszystko i szuka takich rozwiązań, aby drużyna seniorów występowała w przyszłym sezonie w Polskiej Hokej Lidze. Najbliższe dwa tygodnie pokażą, jaka czeka nas przyszłość – mówi Michał Radwański, prezes Ciarko STS-u Sanok.

Do spotkania prezesa klubu Ciarko STS Sanok z prezesem firmy Ciarko, głównego sponsora klubu, ma dojść w najbliższych kilku dniach.

Nie jest tajemnicą, że finansowa pomoc Ciarko, była od lat niezwykle ważną częścią klubowego budżetu. Dlatego też, zgłoszenie się do rozgrywek Ciarko STSu Sanok na najbliższy sezon staje pod ogromnym znakiem zapytania. Przypomnijmy, że zgodnie z regulacjami dotyczącymi startu w Polskiej Hokej Lidze, każdy klub, aby przejść proces licencyjny, musi wykazać gwarancje finansowe na poziomie dwóch milionów złotych.

foto: Tomasz Sowa, archiwum redakcji


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Czarne chmury nad sanockim hokejem. Czy klub zagra w ekstralidze?

23-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)