REKLAMA
REKLAMA

PREZES WOPR: O bezpieczeństwie nad wodą powinniśmy uczyć w szkołach (WYWIAD VIDEO)

PREZES WOPR: O bezpieczeństwie nad wodą powinniśmy uczyć w szkołach (WYWIAD VIDEO)

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. O bezpiecznym wypoczynku nad wodą, a w szczególności o skutecznym sprawowaniu opieki nad naszymi pociechami, które chętnie korzystają z kąpieli, rozmawiamy z prezesem Bieszczadzkiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Arturem Szymańskim. Zapraszamy.

Artur Szymański, prezes Bieszczadzkiego WOPR

W sobotę Cypel w Polańczyku tętnił życiem za sprawą pierwszej edycji „Bezpiecznych wakacji z PGE Energia Odnawialna”. W ramach imprezy zorganizowanej wspólnie z Bieszczadzkim WOPRem zaproponowano wiele atrakcji dla turystów oraz odpoczywających nad Jeziorem Solińskim mieszkańców regionu.

W piątek w amfiteatrze zainaugurowano projekcje letniego kina plenerowego, a w sobotę, przy bazie WOPR odbyły się efektowne pokazy ratownictwa wodnego oraz zawody pływackie i kajakowe.

Była dobra zabawa z muzyką i tańcem, były także konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz niepowtarzalna okazja do ubrania policyjnego i strażackiego munduru, a także do wypróbowania sprzętu, którym na co dzień posługują się funkcjonariusze. Impreza na Cyplu była zwieńczeniem cyklu szkoleń. Wszystko pod kątem bezpieczeństwa podczas odpoczynku nad wodą.

NASZA RELACJA VIDEO

NASZA FOTORELACJA

25-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)