REKLAMA
REKLAMA

REGION. 21-latek przekazywał narkotyki nastolatkom (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna miał już wcześniej postawione zarzuty udzielania substancji psychotropowych małoletnim. Ponieważ złamał prokuratorski zakaz, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi teraz w areszcie.

Kilka miesięcy temu, kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że 21-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa udziela substancji psychoaktywnych małoletnim. W sprawie toczy się obecnie postępowanie, w toku którego 21-latek usłyszał zarzuty udzielania substancji psychotropowych, w postaci m.in. amfetaminy i mefedronu, także w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, czterem małoletnim w wieku 15 i 16 lat. Do przestępstw miało dochodzić w okresie od czerwca ubiegłego roku do stycznia tego roku. Prokurator zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do niespokrewnionych małoletnich.

We wtorek, kolbuszowscy kryminalni ustalili, że mężczyzna nie stosuje się do wydanego zakazu i nadal udziela małoletnim substancji psychoaktywnych. Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli w samochodzie 21-latka, 90 tabletek zawierających substancję psychotropową. Został on zatrzymany. Po zebraniu niezbędnych materiałów, prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

W sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: KPP Kolbuszowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Urzędnik i kominiarz przyjdą skontrolować dom! (ANKIETA)

grafika poglądowa


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

05-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)