REKLAMA
REKLAMA

REGION: Jeleń wbiegł na drogę i potrącenie rowerzysty (FOTO)

PODKARPACIE. W miniony weekend policjanci 6 razy interweniowali w związku ze zdarzeniami, do których doszło na drogach powiatu lubaczowskiego. W większości były to tylko niegroźne kolizje. Tylko w dwóch przypadkach, potrzebna była pomoc medyczna.

Do pierwszego zdarzenia, w którym ucierpiała pasażerka chryslera, doszło w niedziele po godz. 21, na trasie pomiędzy miejscowościami Wólka Krowicka a Krowica Hołodowska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca chryslera, jadąc w kierunku Krowicy Hołodowskiej, zderzył się z jeleniem, który nagle wbiegł na drogę. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala trafiła 48-letnia obywatelka Ukrainy, która była pasażerką pojazdu. Kierowca samochodu, 53-letni obywatel Ukrainy, był trzeźwy.

Do drugie zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 5, na trasie pomiędzy miejscowościami Opaka i Szczutków. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca skody, na prostym odcinku drogi, nie zauważył jadącego w tym samym kierunku nieoświetlonego rowerzysty. Doszło do potracenia, w wyniku czego 34-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Lubaczów, z obrażeniami trafił do szpitala. Zarówno kierowca skody 44-letni obywatel Litwy, jak i rowerzysta, byli trzeźwi.

Policjanci wykonali czynności na miejscach tych zdarzeń, które szczegółowo pozwolą ustalić ich okoliczności.

mtp / KPP Lubaczów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zderzenie dwóch pojazdów. Potrzebny był sprzęt hydrauliczny! (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)