REKLAMA
REKLAMA

REGION. Nagi mężczyzna klęczał na parapecie na czwartym piętrze!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj (24 listopada) w Rzeszowie mężczyzna klęczał na parapecie jednego z mieszkań, które umiejscowione było na czwartym piętrze.  Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe i policyjnego negocjatora.

Wczoraj (24 listopada) w Rzeszowie, po godzinie 12, służby ratunkowe zostały poinformowane, że młody mężczyzna klęczy na parapecie jednego z mieszkań, które umiejscowione było na czwartym piętrze. Mężczyzna groził, że wyskoczy z okna. Jak przekazał portalowi rzeszów112.pl podkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ze zgłoszenia wynikało, że jeden z lokatorów wywołał awanturę w mieszkaniu na czwartym piętrze. Po wejściu do mieszkania okazało się, że 23-latek siedział w oknie, kontakt z mężczyzną był utrudniony, prawdopodobnie był pod wpływem środków odurzających.

Na miejscu zdarzenia strażacy rozłożyli skokochron, obecny był również policyjny negocjator. W wyniku działań negocjatorkach mężczyzna zszedł z okna i został oddany pod opiekę ratowników medycznych. Jak dodają policjanci, mężczyzna miał rany cięte powstałe prawdopodobnie z powodu potłuczenia przedmiotów szklanych, które znajdowały się w mieszkaniu.

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe

źródło: red., rzeszów112.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

25-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

masakra2022-11-25 14:28:13
0 0
dobrze, ze sie nic nie stalo
Odpowiedz
Marcin2022-11-25 14:31:05
0 0
dobrze, ze sie udalo go uratować, mam nadzieje, ze mu pomoga i wszystko bedzie dobrze
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)