REKLAMA
REKLAMA

REGION: Uderzył w trzy samochody. Motocyklista zmarł (ZDJĘCIA)

W Przedmieściu Czudeckim doszło wczoraj do poważnego wypadku – motocyklista uderzył w trzy samochody. 51-letni mężczyzna kierujący motocyklem, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Wczoraj około godz. 14.30, dyżurny strzyżowskiej komendy otrzymał informację o wypadku, do którego doszło w Przedmieściu Czudeckim, na drodze wojewódzkiej nr 988. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi, kierujący motocyklem marki Harley Davidson, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości, uderzył w tył forda fiesty, a następnie motocykl uderzył jeszcze w skodę i fiata. W wyniku odniesionych obrażeń 51-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, kierujący motocyklem, zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili czynności na miejscu wypadku. Droga wojewódzka nr 988 na tym odcinku zablokowana była przez kilka godzin. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Strzyżów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PORAŻ. Wypadek. Samochód w rowie. Dwie osoby ranne

02-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)