REKLAMA
REKLAMA

REGION: Zaginął Michał Ciołkosz

Ropczyccy policjanci poszukują zaginionego 68-latka. Mieszkający samotnie, Michał Ciołkosz wyszedł z domu w miejscowości Ocieka i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia, proszone są o kontakt z policją.

ZAGINIONY:
Michał Ciołkosz, lat 68
zam. Ocieka

Mężczyzna mieszkał samotnie w domu w miejscowości Ocieka. Do dnia dzisiejszego nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Ostatni kontakt z osobą zaginioną miał miejsce 19 listopada bieżącego roku.

Rysopis: wzrost około 165 – 170 cm, włosy szpakowate, proste, broda z zarostem koloru czarno – siwego, szczupła budowa ciała.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru białego /z uwagi na zabrudzenia popielata/. Nosił szary kapelusz z piórkiem. Spodnie garniturowe koloru ciemnoszarego.

Osoby posiadające wiedzę co do miejsca przebywania mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ropczycach. Tel. 47 82 24 310 (czynny całodobowo), 47 82 24 325 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje można również przekazać na adres e-mail: ropczyce@rz.policja.gov.pl

KPP Ropczyce

29-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)