REKLAMA
REKLAMA

ROMOWICZ W SANOKU: Jest wiele do zrobienia (VIDEO, ZDJĘCIA)

ROMOWICZ W SANOKU: Jest wiele do zrobienia (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanok to kolejne miejsce, które odwiedzili politycy partii Polska 2050 Szymona Hołowni w ramach Mobilnej Konwencji Partyjnej w województwie podkarpackim. Wśród nich był lider polityczny, Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz, który wizytę w Sanoku rozpoczął od spotkania na kawie i herbacie.

Wśród rozmów z Sanoczanami padły słowa o braku szacunku do obywateli, braku poszanowania dla Polek (słynne „dawanie w szyję„), wysokich cenach w sklepach, a przede wszystkim braku węgla.

Głosowałam na „dobrą zmianę”, ale gdzie się ona obecnie podziała? Więcej tego błędu nie zrobię” – mówiła jedna z sanoczanek.
Takich osób jest zdecydowanie więcej, którzy odwracają się od Prawa i Sprawiedliwości, o czym głośno mówili.

Tradycyjnie w trakcie każdej z wizyt w podkarpackich miastach Bartosz Romowicz spotyka się z przedsiębiorcami. Są to osoby głównie reprezentujące różne małe i średnie przedsiębiorstwa. Ich historia pokazuje, że do tego jak obecnie wygląda ich biznes doszli sami ciężką pracą.

Taka też jest historia Pana Marcina, właściciela Energy Fitness Clubu w Sanoku
 W obliczu dużego wzrostu cen za energię elektryczną czy gaz takie firmy stoją na krawędzi i przed decyzją czy ich biznes będzie jeszcze opłacalny.

W Sanoku Burmistrz Dolnych Bartosz Romowicz spotkał się także z radnymi Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka
Od zawsze wspierałem inicjatywy ludzi młodych, bo sam swoją przygodę z polityką i samorządem rozpocząłem w bardzo młodym wieku. Wiem jak ważne jest wsparcie tych działań– mówi Bartosz Romowicz.

Radni MRG w Sanoku w trakcie spotkania opowiedzieli o swoich ostatnich działaniach. Jak deklaruje Bartosz Romowicz to nie jest ostatnie spotkanie w tym temacie, ponieważ już w nowym roku Ustrzyki Dolne będą gospodarzem I Forum Młodzieżowych Rad Gmin Województwa Podkarpackiego.

Na zakończenie odbyło się otwarte spotkanie dla sanoczan w hotelu Sanvit
Jak podkreśla Burmistrz Ustrzyk Dolnych nie jest ważne ile osób będzie na spotkaniu, bo każdy mieszkaniec jest bardzo ważny. Spotkanie odbyło się w dobrej atmosferze, a pytania dotyczyły m.in. inflacji czy sytuacji przedsiębiorców.

Politycy Polski 2050 Szymona Hołowni zapowiadają, że to nie ostatnia wizyta w Sanoku i zapraszają Sanoczan do współpracy.
– Jeśli ktoś chce z nami wziąć odpowiedzialność za Polskę to zapraszamy, jest wiele do zrobienia – zakończył Bartosz Romowicz.

źródło: Red., tekst i foto: materiały nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZ MATERIAŁ ZE SPOTKANIA Z SANOCZANAMI:

SANOK. Romowicz rozdaje kawę na deptaku. Zaczepił Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

27-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Warto posłuchać2022-11-26 20:37:34
0 1
Podoba mi się bardzo to że jeździ i spotyka się z ludźmi i nie robi tego na ostatnią chwilę . Jest jeszcze rok wiec wiele jego słów można zweryfikować
Odpowiedz
Widze2022-11-28 09:06:05
0 0
Tłumy wyborców sala wypełniona
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)