REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Romowicz rozdaje kawę na deptaku. Zaczepił Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Romowicz rozdaje kawę na deptaku. Zaczepił Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanok odwiedził Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, który zapowiedział start w wyborach parlamentarnych w przyszłym roku. Na sanockim deptaku zapraszał sanoczan na rozmowę, rozdając kawę oraz herbatę. Przed naszą kamerą opowiedział o pomyśle na spotkania z mieszkańcami regionu oraz o priorytetach, z którymi idzie do wyborów. Zapraszamy do obejrzenia naszej RELACJI VIDEO oraz GALERII ZDJĘĆ.

grafika poglądowa

Drugie wydarzenie, którym jest otwarte spotkanie, odbędzie się o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Hotelu Sanvit (ul. Łazienna 1).

Na nasze spotkania- w przeciwieństwie do spotkań partii rządzącej- nie obowiązują zapisy, a pytania nie są czytane z kartki. Nie dowozimy też nikogo autobusami, a spotkanie odbywa się niezależnie czy przyjdzie jedna osoba czy pełna sala. Każdy mieszkaniec jest dla nas tak samo ważny – mówi Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat na posła z naszego okręgu w wyborach w 2023 roku.

Sanok, to kolejne odwiedzane miejsce przez polityków partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej podobne spotkania odbyły się m.in. w Lesku.

grafika nadesłana

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Bartosz Romowicz będzie kandydował na posła! „Dla mojej córki i jej pokolenia” (ZDJĘCIA)

Burmistrz zakazał nauczania z podręcznika „Historia i teraźniejszość” (ANKIETA)

grafika poglądowa, foto burmistrz: oficjalny profil Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza – Facebook

źródło: Red., opis spotkania w Sanvicie: materiały nadesłane

25-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Sama 18 emerytur nie wystarczy i kupowanie ludzi kasa bez wartości 2022-11-25 17:31:24
0 2
Morawiecki i jego 'banda oraz vanda' robi wszystko aby przegrać te wybory
Odpowiedz
Zadłużenie Polski. Co będą musiały spłacać nasze dzieci?2022-11-25 17:36:00
0 2
Zadłużenie Polski EDP za drugi kwartał 2022 roku wyniosło 1 453,5 mld złotych ile to budżetów Polski a przed nami kryzys . Jak zwykle banki się obłowią a ludzie beda zgodnie z obietnica Morawieckiego gdy był doradcą Tuska pracować za miskę ryżu
Odpowiedz
mieszkanka Sanoka2022-11-25 18:28:43
1 0
W wypowiedzi Przypadkowo Spotkanej Pani widać jak bardzo szanuje innych. Dla jasności; nie jestem z PIS-u, z żadnych świadczeń /500 +, emerytury 13, 14..., dopłaty/ nie korzystam. Jestem w trakcie spłaty kredytu. Jednak nigdy nie oceniam ludzi tak jak ta Pani ; "ciemny lud", ochłapy.... Faktem jest drożyzna i podwyżki cen wszystkiego. Faktem jest też działanie Rządu wspomagające społeczeństwo, co odczuwam na własnej skórze; wzrost płac, wakacje kredytowe. Jak rządziła PO też były podwyżki cen (paliwo 6 zł przy dużo niższych płacach) i brak wzrostu płac, zabranie OFE.... Staram się słuchać wszystkich stron, wyciągać wnioski i patrzeć obiektywnie. Niestety! Mam 59 lat - zbyt wiele pamiętam. W bajki już nie wierzę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
WOLNY JERUZALEM ,(a ty ? cichaj Kotku ?).2022-11-26 10:43:25
0 0
TO -TAK BYWA , W WIERZE W ADWOKATA(tki) ,kraj upada, -TO TAK JEST JAK -NIE MA BOGA ! ,bez P.I.S u ? , zamiast ,,niego,, jest ... ...,(co jest ? ).
Odpowiedz
Pbs2022-11-26 12:39:09
0 0
Terefere. Ten kraj i tak jest skończony. Żadne kawusie i konwenty nie zmieniają prawa które w tym kraju piętrzy się i nawarstwia z każdą kolejną kadencją. Tak populiści zawsze i wszędzie będą mówić że oni wszystko zmieniają. Czy ten Pan i jego partia zmieni konstytucję? Czy ten Pan i jego partia poprawią prawo i napiszą nowe ustawy od nowa? Czy ten Pan i jego partia wytłumaczy ludowi w programie po wieczornych wiadomościach jakue prawo się zmieniło i co to znaczy dla obywatela? Ja już znam odpowiedzi i to tyczy się wszystkich partii. WSZYSTKICH. A teraz pora na powrót do rzeczywistości i nefwy w urzędach bo pani ma interpretację inną od interpretacji innego urzędnika czy poety z sąsiedniego pokoju. Prawo u nas nadal będzie interpretowane jak wiersze Mickiewicza.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)