REKLAMA
REKLAMA

SANOCZEK. Pijany 44-latek wjechał do rowu (FOTO)

SANOCZEK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Sanoczek. Kierujący renaultem zjechał z jezdni i wjechał do rowu. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu.

W minioną sobotę około godziny 14:30, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Sanoczek w powiecie sanockim. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący renaultem zjechał z jezdni, wjechał do rowu i zatrzymał się na pobliskim polu.

W pobliżu pojazdu policjanci zastali mężczyznę, który w chwili zdarzenia mógł kierować samochodem. Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie wykazało, że 44-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Ponadto okazało się, że samochód, którym się poruszał, nie ma aktualnych badań technicznych.

Mężczyzna początkowo zaprzeczał, aby to on kierował pojazdem. Mieszkaniec powiatu sanockiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 44-latek przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji, powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Koszmarny wypadek na motocyklu. Nie żyje 25-letnia sanoczanka. NAGRANIE VIDEO, ZDJĘCIA


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)