REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Kolejne inwestycje w powiecie! Przebudowa ul. Konopnickiej

POWIAT SANOCKI. Rozpoczęła się kolejna inwestycja prowadzona przez Powiat Sanocki. Jest to przebudowa drogi powiatowej, ulicy Konopnickiej w Sanoku, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych.

W ramach zadania powstanie nowoczesne przejście dla pieszych oraz chodnik po lewej stronie drogi o długości ok. 53 m i szerokości 2 m. Z kolei po stronie prawej chodnik powstanie na odcinku około 14 m i połączy chodnik przy ul. 1000-lecia z projektowanym przejściem dla pieszych na ul. Konopnickiej. Wykonane zostanie również oznakowanie pionowe i poziome – informuje Starosta Sanocki Stanisław Chęć.

Wartość prac to 169 305,81 zł. Inwestycja jest realizowana w ramach zadania pn.: „Przebudowa dróg powiatowych na terenie powiatu sanockiego w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w miejscowościach: Srogów Dolny, Poraż, Nadolany, Sanok, Tyrawa Wołoska”.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku, red.,

10-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Pośmiewisko2022-06-10 22:55:16
0 0
Patologia, wstyd i pośmiewisko, wykonanie takiego odcinka chodnika to jak macie i odpier... się. Do kąd prowadzi ten chodnik ? Urywa się w miejscu gdzie ludzie się misją z dwiema przyżówkami, gdzie trzeba przejść przez drogę bez sensu żeby wrócić do strony ulicy która prowadzi do ich domów. Przejście z namalowanymi pasami prowadzi do nikąd, trzeba powrócić z powrotem do poprzedniej strony ulicy z której przeszliśmy 50m wcześniej
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)