REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Pożar w fabryce okapów. Komunikat spółki

SANOK / PODKARPACIE. W mediach społecznościowych, na profilu firmy Ciarko Design, pojawił się komunikat dotyczący skutków pożaru, który miał miejsce wczoraj w fabryce. – Najważniejszą informacją, jaką Spółka ma do przekazania jest fakt, że nikt z pracowników nie ucierpiał w zdarzeniu. (…) Spółka planuje wznowić procesy produkcyjne za około 2 tygodnie – czytamy m.in. w komunikacie.

„Wczoraj w fabryce Ciarko w podkarpackim Sanoku wybuchł pożar. Około godziny 13:30 zaczęła palić się mała lakiernicza część zakładu produkcyjnego, następnie pożar rozprzestrzenił się na halę montażową. Pracownicy Ciarko natychmiast zaalarmowali straż pożarną, a następnie została przeprowadzona sprawna akcja ewakuacyjna.

Najważniejszą informacją, jaką Spółka ma do przekazania jest fakt, że nikt z pracowników nie ucierpiał w zdarzeniu. Udało się uratować serce produkcji, czyli park maszynowy, główną lakiernię oraz mniejszą halę montażową, które są kluczowym elementem do zachowania ciągłości produkcyjnej.

Spółka planuje wznowić procesy produkcyjne za około 2 tygodnie. Obecnie na terenie zakładu prowadzone jest postępowanie odpowiednich służb mających na celu wskazać przyczynę pożaru. Teren został zabezpieczony, Ciarko przygotowuje się do porządkowania terenu oraz do cyklicznego przekazywania informacji o procesie wznowienia produkcji swoim pracownikom”.

Czytamy w komunikacie wydanym przez Ciarko Design.

Grafika: Ciarko Design, fb


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Strażacy całą noc pracowali na pogorzelisku (FOTO)

ZOBACZ RÓWNIEŻ:


 


ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

POŻAR W SANOKU: Skażone powietrze? „Lepiej zostać w domu i pozamykać okna” (VIDEO GODZINA: 18:50)

 

 

SANOK: Pożar lakierni przy Okulickiego! Ranny strażak! Żywioł przenosi się na kolejne obiekty! (ZDJĘCIA)

 


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook