REKLAMA
REKLAMA

SANOK. LESKO. Utrudnienia w ruchu w związku z Tour de Pologne

SANOK / LESKO / PODKARPACIE. W najbliższy wtorek, 2 sierpnia 2022 roku, odbędzie się kolejny etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W związku z organizowanym wydarzeniem na terenie powiatu sanockiego będą występować utrudnienia w ruchu.

We wtorek, 2 sierpnia, odbędzie się IV etap „Tour de Pologne”, który przejedzie ulicami Sanoka. Wyścig rozpocznie się w Lesku o godz.12.25 i na teren powiatu sanockiego wjedzie do miejscowości Ropienka tuż przed godz. 16.

Następnie peleton przejedzie przez Tyrawę Wołoską, Wujskie, Załuż, Bykowce, Sanok – ulicami: Przemyska Lwowska, Kolejowa, Jagiellońska, Kościuszki, Rymanowska, Rondo Beksińskiego, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Zamkowa.

Metę IV etapu zaplanowano na Rynku w Sanoku.

Utrudnienia na trasie przewiduje się w godzinach od 16 do 17.

Z uwagi na międzynarodowy charakter imprezy zawody odbędą się przy zamkniętym ruchu drogowym na czas przejazdu kolumny kolarskiej oraz pojazdów technicznych jak również wyłączenie odcinków ulic niezbędnych dla potrzeb organizatorów w granicach powiatu sanockiego.

Jednocześnie w godzinach 12.40 do 15.30 na ulicach Sanoka odbywać się będzie Tour de Pologne – Junior, który przejedzie ulicami: start – ul. Rynek, następnie ul. 3 maja, Kościuszki, Mickiewicza, Szopena, Strzelców Podhalańskich, Żwirki i Wigury, Zamkowa oraz ściganie młodzików i młodziczek jak również żaków i żakini. Metę zaplanowano na Rynku.

źródło: KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BIESZCZADY. Seat wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

01-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)