REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym! Młody kierowca nietrzeźwy

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego toyotą, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu. 22-latek stracił prawo jazdy. Za swoje zachowanie odpowie także przed sądem.

W miniony piątek, około godziny 18:30 na ul. Krakowskiej w Sanoku, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Toyota. W obszarze zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał z prędkością 103 km/h.

W trakcie kontroli okazało się, że 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, natomiast pojazd, którym się poruszał odholowano. 22-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Mieszkaniec powiatu sanockiego nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenie dotyczące przekroczenia dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji

KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZARSZYN. Czołowe zderzenie. 4 osoby ranne (ZDJĘCIA)

foto: archiwum OSP Besko, fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

30-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)